608 850 889 CHCI PRÁCI
agentura práce CZ agentura práce UK agentura práce RU
Zanechte kontakt, zavoláme Vám zpět

Pro rychlejší přijetí vyplňtě registraci zde: Agentura práce tlapaREGISTROVAT SE

Brigáda ihned!

Hledáte brigádu v Praze? Máme pro Vás obratem několik nabídek na dlouhodobou i krátkodobou spolupráci v Praze i okolí. Nabízíme různě strukturované pozice na provozech v Praze i okolí.

Nabízíme brigádu v Praze v různém režimu pracovní doby. Máte možnost ranních, odpoledních a nočních směn v kombinaci s pracovní dobou na daném provoze.

Dlouhodobá brigáda

Převážně se zaměřujeme na Brigádu v Praze a okolí v logistice a skladování.  Obratem Vám nabídněme práci šitou na míru přesně pro Vás s ohledem na místo bydliště a výši odměny za vykonanou práci. Brigádu v Praze nabízíme celoročně u různých pozic jako například piker, retrak, skladový manipulant, třídič a další.

Výplaty brigádníků

Týdenní výplaty brigádníků ze všech provozu (Matel, PNS, Sportisimo, DHL a dalších) vyplácíme vždy za zpětně odpracovaný týden a to vždy v pátek od 9h-13h a v sobotu od 9h-11h na adrese Za sedmihorky 15.

Týdenní výplaty také vyplácíme v pátek od 15h-17h na adrese Uzbecká 1463/1 přímo v kanceláři firmy kde také máte možnost registrovat se do naší databáze uchazečů o brigádu v Praze a okolí.
Brigáda v Praze ihned!Agentura práce reference
01.11.
Brigáda v Praze IHNED

Nabízíme stálou brigádu v Praze s nástupem ihned.

02.05.
Jak napsat životopis

Životopis je vaše první vizitka. Zaměstnavatel si podle něho udělá první představu a rozhodne se, zda vás pozve na pohovor. Existuje několik základních pravidel, jak psát životopis. Níže můžete vidět…

02.05.

Pro rychlejší přijetí vyplňtě registraci zde: tlapaREGISTROVAT SE

mapa
SEO optimalizace s.r.o.

Vytváříme úspěšné webové stránky a aplikace. Přivádíme zákazníky a zvyšujeme zisky. Školíme výkonnostní marketing a SEO.

Web, který prodává SEO, které vydělává Školení, které šetří